Футбол

Рома - Динамо. Не пройшли і три роки

Так вже склалося, що випадок знову звів Рому і Динамо в одній групі Ліги чемпіонів. Можна заперечити, що не випадок, а доля. Але чим вони принципово відрізняються? Сезон 2007-2008, як і в сезон 2004-2005, почнеться для обох команд в Римі на стадіоні Олімпіко. До того пам'ятного матчу 15 вересня 2004 року кияни зустрічалися з італійськими клубами 12 разів, причому жодного разу не виграли, 4 зіграли внічию, 8 програли. А тоді, 3 року назад. У першому таймі підопічні Сабо Йожефа показали високу ігрову дисципліну і самовіддачу, забили красень-гол з штрафного (Горан Гавранчич) і гарненько потріпали нерви італійським гравцям і уболівальникам. Незадовго до перерви Філіпп Мекс “випадково” наступив в середині поля на Маріса Верпаковськиса, за що і отримав червону картку. А через декілька секунд після свистка на перерву уболівальники “непізнаним об'єктом”, що літає, завдали травми голови головному арбітрові матчу Андресу Фріську. Другий тайм тоді, на жаль, так і не почався, після довгих розглядів дисциплінарного комітету УЄФА Роме було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3. А потім була гра в Києві, красива перемога з тим, що вважає за 2:0 оранжевий м'яч під сильним снігопадом. Тоді не тільки футбольний м'яч, але і вся столиця України була оранжевого кольору, а Динамо мало прекрасні шанси вийти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Пригадали? Говорять, що історія має властивість повторюватися.